Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

leidimas griovimuileidimas griovimui
namo nugriovimasnamo nugriovimas
seno namo griovimasseno namo griovimas
pastato pasalinimaspastato pasalinimas
ukiniu pastatu griovimas
pastatu griovimas su technika
pastatu ardymas su technika
namu griovimas su technika
pastato griovimas su technika
namo griovimas su technika
griovimas su technika

PASTATŲ GRIOVIMAS

Griovimo paslauga atliekame visoje Lietuvoje. Griovimo darbus pradedame iki mėnesio po sutarties pasirašymo.

Pastatas 50 m² €3 995,0 
Pastatas virš 50 m² SUTARTINĖ

Kainos nurodytos be šiukšlių išvežimo

Konsultacija NEMOKAMAI

Didesniam darbo kiekiui, suteikiame Nuolaidą.

Griauname pastatus ir atskiras namo konstrukcijas:  stogo, sienos, perdangos, pamatų su rūsiu. Pastatų griovimo darbai  vykdomi su griovimo technika.  Statybinį laužą išsivežame savivarčiais arba malame (smulkiname, sijojame) akmenskalde statybvietėje.

Statybinių atliekų išvežimo kaina:
Antrinės šiukšlės €95,0.
Mišrios šiukšlės  €245,0. 
Į kainą Įskaičiuota  Statybinių atliekų pakrovimas su technika ir transportavimas. Po darbų išlyginame aikštelę.

 

Profesionalus pastatų griovimas

Pagal Lietuvoje galiojantį Statybos techninį reglamentą, pastato griovimas, taip pat kaip ir statymas, yra viena iš statybos rūšių. Šio proceso tikslas –  tinkamai ir iki galo išardyti (išmontuoti) visą statinį, įskaitant ir atskiras jo konstrukcijas. Ką turėtų žinoti asmenys, kuriems reikalinga pastato griovimo paslauga – tai, jog statinys laikomas nugriautu tik tada, kai išardytos visos jo konstrukcijos (išskyrus likusias giliau kaip 0,5 m po žemės paviršiumi). O jeigu pastato dalies griovimo darbai atliekami statinio rekonstravimo ar kapitalinio remonto metu, tai nėra laikoma statinio griovimu.

Pastatų griovimo darbus reglamentuoja ir Lietuvos Respublikos statybos įstatymas, kuris numato atvejus, kada statinys gali ar turi būti nugriautas:

 1. Dėl individualių pastato savininko poreikių, sprendimų.
 2. Dėl teritorijų planavimo ar savivaldybės tarybos sprendimo, t. y. kai pastato griovimas reikalingas, nes tai numatyta teritorijų planavimo dokumentuose.
 3. Dėl pasibaigusio laikino pastato naudojimo termino.
 4. Dėl natūralaus fizinio ar moralinio statinių susidėvėjimo, t. y. kai pastatas (ar tam tikra jo dalis) yra fiziškai nusidėvėjęs ir kelia pavojų žmonėms bei aplinkai ir kai kylančios grėsmės (pavojaus) nėra galimybės pašalinti per viešojo administravimo subjektų, atliekančių statinių naudojimo priežiūrą, nustatytą laiką.
 5. Dėl savavališkai (ir neteisėtai) pastatyto ar statomo statinio, neturint tam suteikto leidimo.

Nors tai yra pagrindiniai atvejai, kai statinys turi būti nugriautas, tačiau gali būti ir kitokių priežasčių, pavyzdžiui, būtinybė išvalyti (patuštinti) žemės sklypą kitoms reikmėms, atsiradus ekonominiams ar socialiniams pasikeitimams, tokį sprendimą priėmus teismui bei kitais Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejais. Atsakingos institucijos (Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Teismas ar kt.) dažniausiai nurodo terminus, per kuriuos turi būti atlikti pastatų griovimo darbai.

Griovikai.lt griauna tiek pastatus, tiek atskiras namo konstrukcijas, t. y. stogą, sienas, perdangas, pamatus su rūsiu. Taip pat pastatų griovimo darbus gali įvykdyti pasitelkdami specialią griovimo techniką. O baigę pastato griovimo darbus, statybinį laužą, likusias statybines atliekas, išvežame savivarčiais arba sumalame (smulkiname, sijojame) akmenskalde

Pastatų griovimas pagal techninius reikalavimus

Teikdami pastatų griovimo paslaugas, mes visuomet laikomės būtinųjų pastato griovimo reikalavimų ir darbus vykdome etapais:

 1. Paruošiame pastatą griovimui (sutvarkome visą reikalingą dokumentaciją, jei reikia, gauname leidimus griovimo darbams ir kt.).
 2. Atjungiame išorės inžinerinius tinkl
 3. Nustatome ir, jei yra poreikis, informuojame klientą apie griovimo darbų eiliškumą (eigą).
 4. Numatome tinkamiausią griovimo darbų būdą ir, jei reikia, parenkame techniką ar mechanizmus, reikalingus griovimo darbams.
 5. Supjaustome, sumalame, susmulkiname ar suskaldome esamas konstrukcijas, tam tikras statinio dalis.
 6. Sutvarkome teritoriją ir išardytas statinių konstrukcijas ar tam tikras jų
 7. Išvežame statybines atliekas utilizuoti.

Pastatų griovimas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas ir nesudėtingas darbas. Iš tiesų jis yra varžomas daugybės reikalavimų, įstatymų ar reglamentų. Tai reiškia, kad prieš atliekant griovimo darbus, būtina tinkamai sutvarkyti reikalingą dokumentaciją, atsižvelgiant į statinio kategoriją (ypatingas statinys, neypatingas statinys, II grupės nesudėtingas statinys, I grupės nesudėtingas statinys). Pavyzdžiui, griaunant ypatingos paskirties pastatą, reikalingas griovimo projektas, neypatingo pastato griovimui reikalingas griovimo aprašas, o nesudėtingo statinio griovimui – supaprastinto griovimo aprašo. Parengus inžinerinio statinio griovimo projektą ar griovimo aprašus, kuriems keliami reikalavimai nurodyti Statybos techniniame reglamente STR 1.05.06:2010 „Statinio projektavimas“, nustatyta tvarka gaunamas savivaldybės administracijos rašytinis pritarimas pateiktam projektui ar aprašui, kuris ir yra laikomas pagrindiniu statybą leidžiančiu dokumentu.

Griovikai.lt pasirūpina visais darbais iki galo – nuo dokumentų sutvarkymo, profesionaliai atliktų pastato griovimo darbų iki sutvarkytos aikštelės ir tinkamai sunaikintų (utilizuotų) statybinių atliekų.

Taip pat atliekame

Konsultacija NEMOKAMAI

Paviršių šalinimas, Pertvarinių Sienų Griovimas, Grindų Ardimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Ardymas Kapitalinės Senos, Plieninio Rėmo, Sijos ar Sąramos Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

griovimo darbai griovikai

GRIOVIKAI.LT

Susisiekite

Skip to content